Презентація Центру англомовної академічної комунікації

26.05.2016 | 12:24

Вчора, 25 травня 2016 року, відбулася презентація Центру англомовної академічної комунікації у новому приміщенні (ауд. 237 головного корпусу). У приміщенні знаходиться бібліотека навчальної літератури та технічні засоби, необхідні для успішної підготовки до іспиту на отримання сертифікату мовного рівня В2. На презентації були присутній Ректор, проф. В. П. Мельник, який привітав факультет іноземних мов з початком нових напрямів діяльності Центру, та члени Вченої ради університету. З короткими розповідями про Центр англомовної академічної комунікації та його майбутні плани виступили декан факультету іноземних мов доц. В. Т. Сулим, директор Центру проф. Т. В. Яхонтова, заступник директора доц. Л. Г. Саноцька та Н. О. Дячук, директор Агенції іноземних мов, сертифікованого представника Кембриджських іспитів з англійської мови в Україні.