Призери V Міжвузівської олімпіади з перекладу

19.04.2016 | 09:00

Факультет іноземних мов вітає студентів кафедри перекладознавства та контрастивної лінгвістики і кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, які брали участь та зайняли призові місця на V Міжвузівській олімпіаді з перекладу серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України.

Студентка спеціальності «Англо-український переклад» Наталія Сухоцька перемогла у номінації «Найкращий переклад фонограми». Серед студентів-учасників також відзначимо Володимира Куча (Інп-44) та Дацишин Роксолану (Інп-41).

Петро Козак, студент спеціальності «Німецько-український переклад», посів загальне ІІІ місце, а студентка цієї ж спеціальності Роксолана Стасенко перемогла у номінації «Найкращий переклад фонограми».

Олімпіада відбулась 15 квітня 2016 року в м. Києві на базі навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України.