Результати переведення на вакантні бюджетні місця!

02.11.2021 | 10:08

Шановні студенти факультету іноземних мов!
Подані Вами заяви-клопотання щодо переведення на вакантні бюджетні місця були розглянуті відповідно створеною комісією факультету іноземних мов. Враховуючи успішність, соціальний статус і приналежність до пільгових категорій, комісія прийняла рішення рекомендувати на переведення на вакантні місця державного замовлення відповідно до спеціалізацій таких студентів:

Спеціальність 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Англійська та друга іноземні мови і літератури.

3 курс – 1 бюджетне місце;
• Літвінова Ольга Вячеславівна (Іна-31с)
4 курс – 1 бюджетне місце;
• Кобзар Назар Олександрович (Іна-41с)

Спеціальність 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Переклад (англійська та друга іноземні мови).

2 курс – 1 бюджетне місце;
• Горечко Марія Василівна (Інп-22с)
3 курс – 2 бюджетних місця;
• Грицевич Ілона Степанівна (Інп-35с)
• Паламар Марта Василівна (Інп-33с)
4 курс – 1 бюджетне місце;
• Гамуляк Тетяна Йосипівна (Інп-41с)

Спеціальність 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька. Німецька та англійська мови і літератури

3 курс – 2 бюджетних місця;
• Гриньків Соломія Степанівна (Інн-31с)
• Черновол Уляна Андріївна (Інн-31с)
2 курс «Магістр» – 1 бюджетне місце;
• Мохун Олена Володимирівна (Іннм-21с)

Спеціальність 035.051 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – іспанська. Іспанська та англійська мови і літератури.

2 курс – 2 бюджетних місця;
• Говенко Вікторія Ігорівна (Іні-21с)
• Горопашко Кароліна Адамівна (Іні-21с)

Спеціальність 035.055 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька. Французька та англійська мови і літератури.

3 курс – 1 бюджетне місце;
• Бардин Уляна Романівна (Інф-31с)
4 курс –1 бюджетне місце;
• Дем’янчук Ярослава Ярославівна (Інф-41с)

Спеціальність 035.08 Класичні мови та літератури (переклад включно). Класична філологія і англійська мова

2 курс – 1 бюджетне місце;
• Козярська Віра-Руф Анджеївна (Інк-21с)

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у навчанні!
З найщирішими побажаннями,
деканат факультету іноземних мов