23.03.2021 | 12:02

Розширене засідання спільного наукового онлайн-семінару кафедри класичної філології та Центру грецької мови і культури імені Арсенія Еласонського, присвячене 200-річчю національно-визвольної революції Греції (25 березня о  15.00).

Доповідач: доктор історичних наук, журналіст, екскурсовод, автор бестселера «Греки на території Руського воєводства в ХУ-ХУІІІ століттях» Ігор Лильо.

В семінарі беруть участь: викладачі і студенти 1-5 курсів  відділу класичної  філології, багатолітній викладач грецької мови у Львівському університеті, відряджений Міністерством освіти Греції  Анастасіос Зорбас, представники  грецьких товариств Львова пані Л. Кечеджі та пані І. Евкарпіді, усі, хто цікавиться грецькою мовою, історією та культурою Греції.

Модератор – доцент кафедри класичної філології, керівник центру грецької мови та культури імені Арсенія Еласонського Ліна Глущенко.

Приєднатись до участі у семінарі можна за посиланням: