Щорічна науково-практична конференція студентів кафедри французької філології

05.10.2021 | 12:21

28 вересня 2021 року відбулося секційне засідання студентської науково-практичної конференції кафедри французької філології у форматі відео-конференції з використанням програми Zoom, у якій взяли участь викладачі кафедри та студенти ІІ–IV років навчання ОП першого рівня освіти «Бакалавр» та I-II років навчання ОП другого рівня освіти «Магістр» (спеціалізація 035.05 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька/ іспанськa). Програма конференції охоплювала 9 наукових доповідей та налічувала близько 70 учасників.

Конференцію відкрила в. о. завідувача кафедри французької філології доц. Піскозуб З. Ф., наголосивши на важливості таких наукових заходів з метою поглибити науково-дослідницьку діяльність студентів та обмінятися цікавими ідеями та науковими поглядами.

Учасники конференції виголосили наукові доповіді у галузі лінгвостилістики, паралінгвістики, когнітивної та контрастивної лінгвістики, фразеології, а також методики викладання іноземних мов у вищій школі. Запропоновані доповіді вирізнялися цікавим науковим підходом та ґрунтовністю отриманих результатів, викликавши, таким чином, жваві дискусії за участі присутніх. Щирі вітання нашим студентам, які не лише взяли участь у конференції, а й показали ґрунтовні знання з досліджуваної ними теми і зацікавлення розробками своїх колег, а саме, Білоус Марія, Гарайда Йосип, Гречина Крістіна, Кривоніс Марія, Ліщинська Софія, Поліщук Назарій, Прибила Соломія, Шиленко Тетяна, Татарчук Анастасія.

Висловлюємо подяку керівникам студентів-науковців, зокрема, в.о.завкафедри, доц.Піскозуб З.Ф., доц.Мандзаку І.А., доц. Цимбалістому І.Ю., доц. Кость Г.М., доц.Ярошко Н.С., ас.Осєчко С.М.

Конференція підсумувала наукову роботу студентів кафедри французької філології у 2021 році, продемонструвала високий рівень представлених досліджень та бажання продовжити дослідницьку роботу у магістратурі та аспірантурі.