“ШКОЛА РАДОСТІ”: назустріч світлові…

26.05.2022 | 21:36
17 травня 2022 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет підписав Наказ № 449 “Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників”. Відповідно до Наказу, впродовж 24-29 травня 2022 року триватиме вибір підручників за Концепцією НУШ для 5 класу. Серед цікавих пропозицій чільне місце належить підручникові з зарубіжної літератури для 5 класу авторського колективу під керівництвом професора Ольги Ніколенко. Підручник (ВЦ “Академія”) укладений відповідно до нової модельної програми “Зарубіжна література. 5 – 9 класи”  – ШКОЛА РАДОСТІ (програма затверджена 2021 року, отримала гриф МОН України). Активним учасником авторського колективу як розробників модельної навчальної програми, так і підручника (для 5 класу), що бере участь у конкурсному відборі – професор, завідувач кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка Лідія Мацевко-Бекерська. Упродовж січня – лютого 2022 року відбулася серія вебінарів, присвячених основним напрямам практичного впровадження запропонованої концепції вивчення зарубіжної літератури, починаючи з 01 вересня 2022 року.
24 травня 2022 року відбулася зустріч авторського колективу з учителями, учнями, батьками. Презентація програми та підручника відбувалася на платформі Zoom.
Запис трансляції:  https://fb.watch/dcQcTQk_iI/