02.05.2023 | 20:15

Співпраця кафедри французької та іспанської філологій з асоціацією «ESPOIR – UKRAINE» продовжується!!!

І чудовим прикладом цьому стало педагогічне стажування у Франції двох студенток англійської філології, Вілкової Софії та Леськів (Банири) Ірини, які вивчають французьку мову, як другу іноземну (викладач доц. Ярошко-Кушнір Н.С.).
Чудові враження, збагачення професійним досвідом, явний прогрес у володінні французькою мовою – все це ключові результати стажування.

Дякуємо асоціації «ESPOIR – UKRAINE», приймаючим сім’ям, а також школам l’École Notre Dame de la Vallée (Cheffois, France) та l’École Notre Dame (Saint Georges lès Baillargeaux, France) за надану можливість.