Співпраця між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Федерацією обмінів Франція-Україна

23.03.2021 | 17:00

22 березня 2021 р. у рамках підписаної Угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Федерацією обмінів Франція-Україна на факультеті іноземних мов розпочала свою роботу лектор Валентина Вінтерберже з Університету Савуа Мон Блан (Шамбері, Франція). Студентам 2-го курсу відділення французької філології запропоновано тематику, яка охоплює культурологічні, мовні, історичні особливості французької мови. Такий цивілізаційний підхід до вивчення французької мови і практичні заняття із носієм мови сприятиме випрацюванню практичних навичок висловлювань студентів у різних мовленнєвих ситуаціях.