Студентка кафедри – стипендіатка Bayhost

15.04.2020 | 23:39

Вітаємо студентку магістратури кафедри Ольгу Марчук зі здобуттям стипендії від Bayhost для провадження наукових пошуків в процесі підготовки магістерської роботи в Байройтському університеті.

Наші колеги з кафедри міжкультурної германістики під керівництвом проф. Шівер гостинно погодилися прийняти студентку і керувати її науковою роботою, а команда Learnopolis.net підтримає в організації комфортного перебування.

Сподіваємося, карантин скоро завершиться, і вже незабаром ми зможемо читати про яскраві враження Ольги від перебування у місті маркграфині Вільгельміни і музики Вагнера і, звісно, в Байройтському університеті, який, попри молодий вік, займає високі позиції в міжнародних освітніх рейтингах.