Світлій пам’яті Я. В. Гаврилишина

15.09.2021 | 21:36

Рік тому, 16 вересня 2020 року відійшов у вічність наш незабутній колега, соратник і побратим доц. Гаврилишин Ярослав Васильович, залишивши в наших серцях, у теплих спогадах його багаточисленних учнів, які плекали до нього велику любов та повагу і яким він жертовно віддавав талант свого розуму і багатство своєї душі, глибокий смуток і щиру вдячність за свою звитяжну науково-педагогічну і громадську діяльність, за свій інтелігентний стиль спілкування, за любов до ближнього. Я. В. Гаврилишин вписав яскраву сторінку в історію кафедри німецької філології, зробивши вагомий внесок у розвиток лінгвістичної і літературознавчої германістики і, зокрема, теоретичної фонетики німецької мови. Це була людина з великої літери, яка самовіддано та з почуттям великої відповідальності ставилась до виконання своєї місії педагога, вченого, громадянина, навчаючи студентів справжнього професіоналізму, ретельності, старанності, точності, виробляючи в них прагнення до самовдосконалення та виховуючи патріотизм, ефективно формуючи, таким чином, особистісне зростання студентської молоді. Життєве кредо Я. В. Гаврилишина – серце віддаю людям – залишається символом та дороговказом для тих, хто його знав, любив, шанував і хто зберігає про нього світлу пам’ять.

Б. В. Максимчук
Ю. М. Захаров