Тісна співпраця кафедри, Alliance française de Lviv та Французького простору

26.02.2024 | 11:13

Французька мова у Львові має давню історію, оскільки ще в 1776 році тут видавалася «Gazette de Leopole» (Львівська газета), перше відоме періодичне видання на території України, яке інформувало своїх читачів про політичні новини в Європі (слова подяки панові Василеві Кметю, який відкрив нам цю газету). Львів продовжує вражати нас багатоголоссям мов, проте, французька мова посідає своє вагоме місце. Тому ми радіємо, коли з’являються нові осередки французької мови в нашому місті. Нещодавно до нас на кафедру завітала наша випускниця Анна Глинська Хомик і поділилася гарною новиною, а саме про заснування Французького Простору у Львові (https://www.instagram.com/espacefrancaislviv/). Наші вітання пані засновниці, і впевнені, що тісна співпраця кафедри, Alliance française de Lviv та Французького простору , цього трикутника, що є символом єдності трьох складових, увінчається новими цікавими проєктами, заходами та подіями, в яких завжди відчуватиметься французький шарм та вишуканість.