Традиції і сучасність: запрошення студентів французької та іспанської філологій на засідання кафедри

05.04.2024 | 10:18

Однією із чудових традицій кафедри французької та іспанської філологій є запрошення студентів 4 курсу на засідання кафедри після проходження педагогічної практики. Цьогоріч тяглість поколінь не була перервана, і 4 квітня 2024 року студенти завітали на засідання, щоб поділитися своїми міркуваннями, враженнями, чи труднощами від проходження практики. Але предметом дискусій була не лише педагогічна практика , а й перекладацька, яку наші студенти проходили вперше. Приємно, що студенти французької та іспанської філологій дуже серйозно підійшли до обидвох видів практики, повністю зуміли розкрити себе в ролі перекладача спочатку, а потім в ролі вчителя. Характеристики на наших студентів з баз проходження обидвох практик є найкращими, де ключова роль належала їх високому рівню знань.   Тішить також той факт, що студенти на засіданні не лише розкрили тонкощі проходження практик, а й детально зупинилися на тому, що вони змінили б, щоб поглибити свою перекладацьку та вчительську майстерність. Завідувачка кафедри доцент Зоряна Піскозуб запропонувала студентам висловити свої побажання щодо оновлення освітніх програм, ґрунтуючись на отриманому новому досвіді. Студенти запропонували ввести нові, чи оновити освітні компоненти, які обов’язково будуть враховані при оновленні діючих освітніх програм. Велика шана  і подяка нашим Збройним Силам, які нам тримають небо і дають можливість жити і працювати.