Традиційне засідання кафедри французької та іспанської філологій

28.06.2024 | 00:54

Впевнено крокує по-справжньому літній червень, сповнений багатьма різними цікавими подіями, а також іспитами, конкурсами, підбиттям підсумків навчального року, що закінчується і, звичайно, новими цікавими планами та ідеями на новий навчальний рік. Проте, наша кафедра не зраджує багатолітнім традиціям і цікаво та з користю проводить останнє засідання кафедри. От і цьогоріч, ми відкривали для себе цікаві куточки нашого міста, де кожен клаптик землі сповнений неповторною та загадковою історією, в якій знайшли своє відображення цілі епохи становлення різних держав. Висловлюємо слова подяки пані Наталі Лозан за надзвичайно цікаву, як завжди, екскурсію вулицею Курковою (зараз Лисенка), названою на честь Куркового братства, що існувало у Львові з XV століття й гуртувало стрільців – оборонців міста. Ми взнали багато цікавого про церкву Архистратига Михаїла, церкву Стрітення, церкву св. Йоана Золотоустого (колишній костел Серця Ісусового). Прогулялися сквером Р.Іваничука. Ми відкрили для себе чудові, по-стародавньому мальовані під’їзди, почули неймовірні історії кохання видатних людей і ще багато багато цікавого. Ну і звичайно підбили підсумки роботи в затишному ресторанчику середмістя за філіжанкою запашної кави.