Тренінг для вчителів німецької мови

27.02.2016 | 20:48

Асоціація українських германістів провела черговий тренінг для вчителів німецької мови

25-26 лютого 2016 року за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина Асоціація українських германістів провела на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка тренінг для вчителів німецької мови.
(Фотогалерея)

Учасники мали можливість вдосконалити свої знання та вміння у різних галузях германістики: з літературознавства, риторики, міжкультурної комунікації, історії мови, лінгвокраїнознавства, а також методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної. Тренінг провели провідні викладачі та перекладачі кафедри міжкультурної комунікації та перекладу і кафедри німецької філології Франкового університету.