Цікаві зустрічі у Міжнародний день французької мови

23.03.2024 | 19:20

Міжнародний день французької мови — свято, що відзначається щорічно 20 березня, було засноване ООН для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН. Це свято є плавним і поступовим переходом до Французької весни в Україні (Le Printemps français en Ukraine) — щорічного фестивалю французької культури в Україні. Очевидно, що викладачі та студенти французької філології не могли оминути увагою цю дату. Спочатку лінгвокультурна інтелектуальна вікторина для студентів факультету, а згодом зустріч із директоркою Альянс Франсез у Львові (Alliance française de Lviv) п. Наталею Гоц. Студенти 2 курсу французької філології, а також студенти, що вивчають французьку мову як другу іноземну, мали чудову нагоду ознайомитися з додатковими можливостями знайомства з французькою культурою через різноманітні гуртки в Альянсі, як от живопису, акторської майстерності, розмовної мови та багато інших. А згодом, перевірити рівень своїх знань, здавши міжнародний іспит DELF/DALF. Попереду ще багато задумів і, звичайно, ми поділимося своїми враженнями з нашими читачами.