Участь доцентів Кость Г.М. та Лучкевич В.В у 7ій Міжнародній конференції «Outils et méthodes pour l’enseignement des langues MoDiMEs en milieu universitaire»

13.05.2024 | 10:06

Продовжуємо розвивати нашу наукову співпрацю з Інститутом романістики Вроцлавського університету дружньої до нас Польщі. 9-10 травня 2024 року на запрошення польських колег доценти нашої кафедри Кость Г.М. та Лучкевич В.В. взяли участь у 7ій Міжнародній конференції «Outils et méthodes pour l’enseignement des langues MoDiMEs en milieu universitaire», організованій спільно з Університетом м. Пуатьє (Франція). Наші колеги Кость Г.М. та Лучкевич В.В. долучили свою спільну доповідь «Formation universitaire en période de guerre en Ukraine : défis, enjeux, stratégies dans l’enseignement du FLE» до виступів закордонних професорів з університетів не лише Польщі (Варшава, Вроцлав) і Франції (Пуатьє, Париж, Ліль, Мюлюз), а й Ізраїлю, Литви, Албанії. Поділилися тим досвідом навчання й викладання французької мови, якого набули та продовжують набувати викладачі нашого Університету в часі війни з російським агресором. Про зацікавлення доповіддю, та й загалом ситуацією в освіті і, зокрема, станом вивчення французької мови у Львівському університеті, засвідчила велика кількість запитань від учасників конференції.