Урочиста академія з нагоди 100-річчя від дня народження Нонни Хомівни Копистянської

04.03.2024 | 14:43
Шановні колеги, дорогі друзі!
18 квітня 2024 року виповнюється 100 років від дня народження професора кафедри світової літератури, заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка Нонни Копистянської.
Кафедра світової літератури спільно з факультетом іноземних мов і філологічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка, в партнерстві з Інститутом літератури імені Тараса Шевченка та Інститутом Івана Франка НАН України і за участі Платформи інтермедіальних досліджень організовує Урочисту академію й пам’ятні заходи, присвячені 100-річчю від Дня народження професора Нонни Копистянської, які відбудуться 18-19 квітня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Нонна Хомівна Копистянська (1924-2013) — доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, відомий богеміст, знаний літературознавець, засновник і багаторічний керівник літературознавчої школи та Міжнародного міждисциплінарного науково-методологічного об’єднання-семінару «Проблеми художнього часу, простору, ритму», автор численних наукових праць.
У програмі заходів:
— Урочиста академія й наукова робітня в літературознавчому полі ключової проблематики, висвітленої у працях Нонни Копистянської (час і простір у художній літературі, жанр і жанрова система літературознавства) ПРОГРАМА
— круглий стіл, присвячений спогадам про Людину, Вчителя, науковця, педагога
— меморіальні заходи до 100-річчя Нонни Копистянської 19 квітня 2024 р.
Запрошуємо літературознавців та вчених з інших галузей, колег і учнів Ученої, всіх, хто знав та пам’ятає Нонну Копистянську, долучитись до ювілейних заходів.
Зареєструйтеся за посиланням, вкажіть, у якому форматі Ви хотіли б долучитися до заходів, і ми надішлемо Вам остаточну програму, покликання на дистанційний зв’язок та детальнішу інформацію про всі заходи 18 і 19 квітня 2024 р.