Урочисте засідання кафедри французької та іспанської філологій

03.09.2023 | 20:00

Напередодні нового 2023-2024 навчального року кафедра французької та іспанської філологій зібралася на урочисте, а разом з тим робоче засідання кафедри. Численні питання, винесені на обговорення, стосувалися всіх аспектів навчального процесу. Чільне місце зайняло питання організації навчання в 1 семестрі, а саме, наявності необхідної документації для успішної підготовки до пар (робочі програми, силабуси), забезпечення студентів підручниками, особливості проведення практики студентами 2 курсу магістратури та ін. Традиційно окремий пункт порядку денного засідання стосувався такого важливого питання як кодекс академічної доброчесності викладача та студента. Завідувачка кафедри Зоряна Піскозуб звернулася до порадників груп з проханням обговорити із студентами принципи академічної доброчесності. Особливу увагу завідувачка приділила питанню завершального етапу підготовки до акредитації. Було заслухано гарантів освітніх програм, доцентів Ганну Кость і Ольгу Маєвську, які проаналізували завдання, що стоять перед викладачами для успішного проходження акредитації.
Бажаємо всім цікавого та плідного нового навчального року і безмежно вдячні нашим Збройним Силам за можливість жити і працювати !