Успішне стажування доцентки кафедри Лучкевич Вікторії Володимирівни у Франції

08.09.2023 | 10:49

Викладачі кафедри французької та іспанської філологій невпинно працюють над підвищенням свого професійного рівня. Одним із таких свідчень є літнє стажування доцентки кафедри Лучкевич Вікторії Володимирівни у Франції З 31 липня по 18 серпня 2023 року в центрі підвищення кваліфікації CAVILAM-Alliance française у місті Віші (Франція). Головною метою стажування було ознайомлення з новими підходами, методами, техніками навчання французької мови ; критеріями оцінювання відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, опанування креативних технік задля підвищення ефективності навчання. Цікавими були круглі столи щодо питань підвищення мотивації студентів у вивченні французької мови за допомогою використання мобільних додатків та інформаційних ресурсів таких, як: Photospeak, Tellegami, Genially, Digitale та ін. Відвідані доценткою воркшопи були спрямовані на розвиток критичного мислення студентів, удосконалення їхніх комунікативних навичок. Під час воркшопів можна було не тільки ознайомитися з етапами підготовки сучасних неординарних завдань та навчальних проєктів, але й взяти участь у їх реалізації, запропонувати власні ідеї щодо покращення навчальних результатів та ефективності цих завдань. Обмін практичним досвідом та теоретичними здобутками у галузі викладання французької мови у різних країн світу став одним з головних факторів, що продемонстрував вагому роль такого стажування для професійного розвитку кожного викладача.
Вітаємо Вікторію Володимирівну з успішними результатами стажування та бажаємо не зупинятися на досягнутому.