Успішне завершення педагогічної практики

31.03.2023 | 11:35

28 березня на кафедрі французької та іспанської філологій відбулося засідання, головним питанням якого було обговорення результатів проходження педагогічної практики студентами 4 курсу. В дуже приємній та доброзичливій атмосфері засідання кафедри студенти поділилися своїми враженнями від практики, висловили свої міркування та розповіли про труднощі, з якими вони стикнулися на початку. Надзвичайно цікаво було слухати про квести з QR-кодами у школі, про гру «Мафія » французькою та іспанською мовами, про уроки в укритті, про позакласні заходи та про та багато іншого Всі студенти зазначили, що отримали неоціненний досвід, оскільки проводили уроки і в очному форматі, і дистанційно, намагалися знайти спільну мову з кожним учнем з допомогою вчителів та завдяки порадам керівників. До засідання кафедри були проведені захисти практики, на яких студенти показали себе цікавими та творчими ентузіастами своєї справи. Молодці!
Вітаємо наших студентів з успішним завершенням педагогічної практики і бажаємо успішної здачі державних іспитів.

Відеозвіт студентів іспанської філології