Вакантні місця

25.02.2020 | 20:35

До уваги студентів факультету іноземних мов!

У зв’язку із вивільненням бюджетних місць після відрахування студентів за результатами сесії І семестру 2019/2020 н. р., можна подати заяви на такі вакантні місця відповідно до курсу:

ІІ курс –     1 місце (англійська мова та література)

1 місце (переклад англо – український)

1 місце (німецька мова та література)

ІІІ курс –   1 місце (німецька мова та література)

2 місця (англійська мова та література)

IV курс –   2 місця (німецька мова та література)

Витяг з «Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у Львівському національному університеті     імені Івана Франка»

До участі у конкурсі на вакантні місця державного замовлення допускають студентів, які не мають заборгованості з оплати за навчання.

(Перелік документів, які необхідно подати):

– заяву на ім’я Ректора Університету;

– копію залікової книжки;

– копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);

– довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);

– копії документів, що підтверджують активну участь студента у науковому або громадському житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).

(Документи приймаємо з 26.02.2020 р. до 03.03.2020 р. включно)

Студентська рада факультету

Декан