Відбувся захист курсових робіт студентів 3 курсу французької філології

05.06.2023 | 21:56

Цікавий та загадковий світ науки поглинув студентів 3 курсу відділу французької філології під час захисту лінгвістичних курсових робіт, який відбувся 31 травня в очному форматі. Студенти представляли результати своїх наукових досліджень, над якими працювали впродовж семестру. Надзвичайно цікаві, вміло зроблені презентації показали неабиякі знання  студентами сучасних технологій. Комісією до уваги бралися також оволодіння основними риторичними прийомами та ораторська майстерність студентів. Молоді дослідники успішно справилися з поставленими завданнями, і представлення їх наукових досліджень були цікавими, сповненими взаємодією з аудиторією та такою, що спонукали до міркувань. А приводів до міркувань та дискусій було достатньо, оскільки теми досліджень були надзвичайно цікавими, як от: « Лінгво-прагматичні особливості лексики російсько-української війни у французьких медіа», «Особливості “novlangue” у сучасній французькій мові (на основі сучасного політичного дискурсу)», «Дискурсивне вираження емоцій крізь призму інтернет мемів (порівняльний аналіз в українській і французькій мовах)», «Порівняльний аналіз французьких та українських фразеологізмів з колоративним компонентом», «Поетика тексту і феномен французького і українського «поетичного кіно» у ХХ столітті», «Прагматика вживання англіцизмів у французькій мові», «Лінгвістичні засоби вираження пейоративності в сучасній французькій мові» та ціла низка інших, не менш цікавих тем.
Щирі вітання студентам, які змогли представити свої роботи завдяки нашим славним Збройним Силам України. Впевнені, що майбутнє за нашою молоддю, яка успішно працюватиме для процвітання нашої Вітчизни та для її прославлення у цілому світі!