Відвідини студентами театру “Воскресіння”

03.06.2021 | 19:42

Відвідини студентами театру “Воскресіння”

15.05.2021 р. студенти першого та четвертого курсів факультету іноземних мов відвідали виставу «За дверима» – драму німецького письменника, представника повоєнної літератури Вольфганга Борхерта в експериментальному трактуванні Заслуженого діяча мистецтв України, режисера Львівського академічного духовного театру “Воскресіння” Ярослава Федоришина.

Студенти мали нагоду побачити й відчути настрій повоєнної Німеччини. Студентка першого курсу групи ІНм-11с Ярина Кільо поділилася враженнями від побаченого: «15.05.2021 р. ми відвідали театр “Воскресіння”, виставу “За дверима” В. Борхерта. Нашій групі дуже сподобалась ця вистава, під час якої були підняті актуальні теми, зокрема, війна, кохання. Ми замислились також над думкою, яка прозвучала, що люди часто забувають те, про що б мали пам’ятати в першу чергу – про рідних. Наша група отримала справжнє естетичне задоволення, море вражень, а опісля ми ще довго обговорювали почуте й побачене».

Драму В. Борхерта «За дверима» студенти вивчають у курсі «Національної (німецькомовної) літератури», а тому наочне уособлення модерного театру ще більше сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.

Організувала і провела захід доцентка кафедри світової літератури Софія Варецька.