Відзначення викладачів-іспаністів

27.11.2020 | 19:45

23 листопада 2020 року секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило відзначив Ігоря Цимбалістого, Оксану Кушнір, Ольгу Маєвську та Світлану Осєчко, викладачів-іспаністів кафедри французької філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені І. Франка, подякою за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у навчанні багатьох поколінь іспаністів, розвиток української іспаністики, високу професійну майстерність, популяризацію іспанської мови та культури в Україні.

У рамках заходу був проведений круглий стіл для обговорення шляхів покращення співпраці Львівської міської ради та іспаністів Львова у сферах освіти, науки та культури. В обговоренні взяли участь викладачі Українського Католицького Університету (навчально-дослідна програма «Іберійські студії в УКУ») та вчителі НВК Школа-садок “Софія” і Ліцею №18.