Вітаємо Кузик Н.Ю. з перемогою в конкурсі “ Моя дисертація за 180 секунд” (Ma thèse en 180 secondes)

05.06.2021 | 17:00

Вітаємо викладача кафедри французької філології Кузик Наталю Юріївну, яка посіла  2 місце у  фіналі конкурсу “ Моя дисертація за 180 секунд” (Ma thèse en 180 secondes)

У четвер 3 червня 2021 року відбувся фінал конкурсу  «Ma thèse en 180 secondes».

Франкомовний формат цього проекту був започаткований у Канаді  і вперше цього року проводився серед українських аспірантів та науковців, що закінчили навчання у аспірантурі не пізніше ніж 3 роки тому. Учасники конкурсу  мали 3 хвилини  та один слайд аби лаконічно та цікаво розповісти про результати свого дисертаційного дослідження французькою мовою з метою популяризації науки серед різноманітної публіки. Цьогоріч конкурс відбувався онлайн за підтримки Посольства Франції в Україні, Кишинівського відділення Агенції університету франкофонії Центральної та Східної Європи (AUF ECO) та Французько-українського інституту (IFU).

Учасники – медики, лінгвісти, юристи та науковці технічних спеціальностей, змагалися за призові місця та  глядацькі симпатії.

Вітаємо Кузик Наталю Юріївну та її керівника Кость Ганну Мирославівну  з перемогою і бажаємо успіхів у науковій роботі.

Bravo!