Вітаємо студентів французької та іспанської філологій з успішним складанням комплексного атестаційного іспиту!

24.06.2024 | 14:34

Кінець червня – напружена та відповідальна пора для наших студентів, оскільки підбиваються підсумки їх навчання впродовж 4 років. Наші найщиріші вітання студентам французької та іспанської філологій, які успішно здали комплексний атестаційний іспит (французька/іспанська мова, англійська, як друга іноземна, національна література) та невдовзі отримають дипломи бакалавра, які засвідчать високий рівень їх знань. Радіємо, що наші кращі студенти планують продовжити своє навчання в магістратурі нашої кафедри. Бажаємо нашим студентам не зупинятися на досягнутому, невпинно рухатися вперед до нових висот і робити все для Перемоги України, щомиті дякуючи нашим захисникам.