Вітаємо студентів-магістрів французької філології з успішним захистом!

28.12.2023 | 22:27

28 грудня 2023 року – це день, коли ми вже можемо назвати колегами студентів-магістрів французької філології, оскільки вони успішно захистили свої магістерські кваліфікаційні роботи. І не завадила цьому навіть тривога, спричинена нашим болотяним сусідом, яку наші магістри використали з користю для себе, щоб перепочити, зосередитися та з новими силами приступити до успішного захисту. Наші студенти представили теми, які стосувалися різних лінгвістичних аспектів. До прикладу, “Техніки кібермови на основі соціальних мереж: аналіз, вплив і перспективи” (Прибила Соломія) (керівник – доц. Піскозуб З.Т.), “Мовні особливості українських перекладів з французької літератури Валер’яна Підмогильного” (Фоменко Ліна) (керівник – доц. Стецько Я.Т.), «Граматичні функції інфінітива у французькому реченні» (Вільгуцька Ярина) (керівник- доц. Мандзак І.А.). Теми, які, безперечно, викликають зацікавлення та спонукають до роздумів та численних питань. Саме тому, в ході дискусії екзаменаційною комісією до уваги бралися, в тому числі, вміння студентів не лише відповідати на запитання, а й вести дискусію, висловлювати власну думку та вміло оперувати науковою термінологією французькою мовою.
Отож, вітаємо наших студентів із успішним захистом дипломних робіт. Бажаємо нових звершень і вкотре висловлюємо глибоку подяку нашим воїнам за можливість жити та працювати.