Вітаємо студенток-іспаністок!

04.10.2023 | 06:59

Кафедра французької та іспанської філологій щиро вітає студентку-іспаністку  1 курсу магістратури Козловську Ольгу із перемогою у першому етапі конкурсу перекладу і декламації поезії «Ucrania en la Guerra”. Цей конкурс був організований Асоціацією іспаністів України в рамках святкування ХІ Конгресу іспаністів України, який відбувся у Львові 29 та 30 вересня 2023 року. Ольга виборола почесну першу премію у перекладі поезії українського поета, громадського активіста, військослужбовця полку «Азов» Сергія Скальда. Вітаємо і бажаємо нових досягнень!
Також шлемо вітання  Юліані Петровій, студентці 3 курсу іспанської філології, із почесним другим місцем, яке вона зайняла у конкурсі малюнків «Ucrania en la Guerra”. Метою цього конкурсу було показати весь біль та страждання від війни очима української молоді та дітей. У конкурсі взяли участь понад 70 робіт.
Вітаємо і бажаємо успіхів!