Вітаємо випускниць іспанської філології з успішним захистом магістерських робіт!

22.12.2021 | 21:50

21 грудня відбувся захист кваліфікаційних робіт студенток 2 курсу магістратури відділення іспанської філології.

Традиційно дипломні роботи наших випускниць вразили своєю розмаїтою тематикою. Жваві дискусії та обговорення точилися довкола різних галузей сучасної лінгвістики, а саме паралінгвістики, паракінесики, діалектології, лексикології тощо. Під час захисту наукових досліджень студентки продемонстрували високий рівень як теоретичної, так і практичної підготовки, вміло аргументували й відстоювали власні думки.

Бажаємо Вам, дорогі випускниці, щоб здобуті знання та накопичений упродовж навчання досвід неодмінно стали для Вас запорукою вагомих здобутків та допомогли досягти омріяних висот у Вашій професійній діяльності. Дякуємо Вам за незабутні хвилини спільної роботи і запевняємо, що двері нашої кафедри завжди залишаються відкритими для Вас!