Вшанування творчості Хорхе Луїса Борхеса

14.09.2020 | 22:00

14 вересня 2020 року викладачі і студенти кафедри французької філології (іспанське відділення) долучилися до загальноукраїнського дня вшанування творчості Хорхе Луїса Борхеса, організованого Посольством Аргентини в Україні, Міжнародним фондом Хорхе Луїса Борхеса та низкою українських університетів, серед яких і Львівський національний університете імені Івана Франка.

Під час презентації «Розповіді про життя і творчість Хорхе Луїса Борхеса», виголошеної проф. Марією Кодама, учасники мали змогу познайомитися із окремими епізодами з життя автора та особливостями художніх прийомів письменника. Окрему увагу було зосереджено на питанні перекладу творів Борхеса українською мовою. Детально на цьому зупинився доповідач і перекладач Сергій Борщевський, в доробку якого є низка перекладів письменника. В обговоренні взяли участь декани та ректори університетів, зокрема, декан факультету іноземних мов Л.А. Бораковський.