Викладачі і студенти бережуть традиції : День вишиванки 2024

17.05.2024 | 02:02

«Сорочку мати вишила мені
Червоними і чорними нитками.»

Добре знайомі нам слова. До щему. Бо українська вишиванка – потужний культурний символ. Її орнамент демонструє зв′язок із попередніми поколіннями, любов до рідного та прийняття та збереження традицій рідного краю.
Щорічно у травні українці відзначають яскраве свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Українська вишиванка з’явилася багато століть тому. Історію її виникнення пов’язують ще із Трипільською культурою.
Надзвичайно особливе значення День вишиванки має зараз, під час рашистської агресії проти України. Одягнена сьогодні вишиванка – символом українськості, а також глибока шана та подяка всім нашим воїнам Світла, які тримають нам небо і дають можливість жити, дихати і працювати. Радіємо, що не лише викладачі, а й наші студенти бережуть традиції, люблять їх і впевнено показують , що є українцями. То ж працюймо наполегливо для рідної країни, а ще донатьмо, донатьмо, донатьмо !