Вистава “Венеціанський купець”

18.04.2015 | 09:18

Shakespear_performance

23 квітня о 18.00 в студентському клубі відбулася прем’єра вистави “Венеціанський купець” Вільяма Шекспіра. Актори – студенти факультету іноземних мов.

Режисер-керівник проекту –  Яремчук В. В., к.ф.н., асистент кафедри світової літератури.

Великий англійський геній Уільям Шекспір у одній із своїх найвідоміших п’єс “Венеціанський купець” висловив таку думку:
“… the world – a stage, where every man must play a part…” (Світ – це сцена, де кожен повинен грати свою роль). І з цим, безперечно, складно не погодитись.
Саме тому до річниці дня народження митця, себто 23.04 студенти факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка вирішили зіграти на сцені “свої ролі” саме у комедії “Венеціанський купець”. Організували постановку Яремчук Вікторія Володимирівна, студенти та керівництво кафедр світової літератури, англійської філології та контрастивної лінгвістики. Усі діалоги велися мовою оригіналу, були наповнені емоціями та переживаннями. Глядачі слідкували за подіями, затамувавши подих й проводжали героїв зі сцени бурхливими оплесками. Загалом дійство склало приємне враження й, мабуть, кожен, хто ще не був знайомий із цим твором обов’язково прочитає його, а хто уже гортав сторінки п’єси зробить це неодмінно ще раз.