Вийшло друком літературно-художнє видання “Ромен Роллан. Життєписи славетних” у перекладі з французької доцента Я. І. Кравця

19.07.2021 | 11:47
У львівському видавництві  ТзОВ “Тріада плюс” вийшло друком літературно-художнє видання “Ромен Роллан. Життєписи славетних” (“Життя Мікеланджело”, “Життя Бетовена”, “Життя Толстого”) обсягом 306 сторінок у перекладі з французької доцента Я. І. Кравця.
“Життєписи славетних”, написані понад століття тому видатним французьким письменником Роменом Ролланом (1866-1944), Нобелівським лавреатом з літератури 1916 року, залишаються вартісними і
корисними для нашого неспокійного часу. Мікеланджело, Бетовен, Толстой показані в муках творчості, у пошуках душевної злагоди з самими собою та змаганнях із підступністю оманливого світу.
Три життєписи пропоновані для широкої читацької авдиторії, зокрема для учнівської та студентської молоді.
Перекладено за виданнями Librairie Hachette “Vie de Michel-Ange” (Paris, 1921); “Vie de Beethoven” (Paris, 1927); “Vie de Tolstoï” (Paris, 1922).