З’явився друком випуск Х збірника “Султанівські читання”

15.06.2021 | 18:17

З’явився друком випуск Х збірника статей (Івано-Франківськ, видавництво “Симфонія форте”, 2021) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника “Султанівські читання”, що входять до міжнародної бази даних Index Copernicus. У розділі “Порівняльне літературознавство” збірника надрукована стаття “Українськість літературознавчих досліджень професора Олексія Чичеріна” (С. 73-87) авторства Яреми Івановича Кравця та в розділі “Історія літературознавства” його ж стаття “Марія Шаповалова: життєвий і творчий шлях науковця” (С. 131-141).

Збірник заснований 2010 року і є науковим виданням кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства (зав. кафедри – д.ф.н. Ігор Козлик) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.