Захист курсових робіт з методики навчання іноземної мови студентів 4 курсу французької філології

23.12.2023 | 17:00

20 грудня відбувся захист курсових робіт з методики навчання іноземної мови. Студенти французького відділення успішно представили свої дослідження і вразили багатогранністю і розмаїттям тем. У своїх доповідях студенти розкрили цікаві техніки та методи викладання граматичної, лексичної і соціо-культурної складових французької мови. Не оминули увагою і інтерактивні сучасні методи викладання, інтернет- інструменти в процесі створення навчального контенту і навіть продискутували над перевагами і недоліками використання чату GPT.
Як покращити концентрацію уваги учнів і як розвивати мнемотехніку, як ефективно інтегрувати мистецтво і музику в навчальний процес, як ефективно використовувати настільні ігри на уроці з іноземної? Наші студенти на ці питання дали вичерпні відповіді, навіть з опорою на анкетування серед колег.
Вищезгадані роботи знайдуть гідне практичне застосування у педагогічній практиці студентів в лютому 2024. А бути озброєним Вчителем – це важливо!
Бажаємо студентам цікавого вчителювання і нових звершень!
І вкотре дякуємо Збройним Силам України, що можемо планувати майбутнє!