Захист педагогічної практики студентів групи Інф-41с

06.05.2020 | 21:23

У середу, 6 травня 2020 року на кафедрі французької філології в он-лайн режимі відбувся захист педагогічної практики студентів групи Інф-41с (12 студентів) ОП «Французька мова та література». Упродовж 4 тижнів студенти проходили практику у школах, ліцеях, інших освітніх установах різних регіонів України. Працюючи із дітьми, практиканти доклали чимало зусиль, методичної майстерності, творчості, винахідливості, креативного підходу до організації навчально-виховного процесу в освітніх закладах, дбаючи про різнобічний розвиток своїх вихованців.

Результатами проведеної роботи та власними враженнями студенти  групи Інф-41с. поділилися під час он-лайн конференції на платформі Zoom. У форматі мультимедійних презентацій студенти продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних навичок учителя французької мови, сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань, розповіли про труднощі, що виникли у процесі навчально-виховної роботи. Студенти приємно вразили цікавими доповідями, використаними методами навчання та аудіо- та відеоматеріалами. Після кожної презентації викладачі-керівники педагогічної практики поставили додаткові запитання, висловили поради для покращення педагогічної майстерності та оголосили підсумкові оцінки. Усі студенти успішно впоралися із поставленими завданнями, про що свідчать позитивні характеристики, надані керівниками навчальних закладів, документація з фаху, педагогіки та психології та захист педагогічної практики, який відбувся у дружній атмосфері співпраці.

Студенти отримали значний практичний досвід. Бажаємо їм подальших успіхів.