Захист практично-дослідницьких проєктів (РЕР)

29.09.2023 | 13:47

У рамках Кооперації між вищими навчальними закладами та Goethe-Institut Ukraine у галузі професійної підготовки майбутніх вчителів німецької мови, під керівництвом доц. Петращук Н.Є. та доц. Микитюк Ю.В. сьогодні відбувся захист практично-дослідницьких проєктів (РЕР) магістрів другого курсу навчання.

Ще минулого семестру студент/ки виконали завдання до DLL 6: Unterrichtsplanung, а цього семестру, під час виробничої педагогічної практики отримали змогу підготувати та провести власні РЕР-проєкти.

Ми вітаємо наших магістрів з успішним захистом практично-дослідницьких проєктів та бажаємо успіхів та наснаги в подальшій науковій та практичній діяльності!

Щиро вдячні Goethe-Institut Ukraine за надану можливість підвищувати професійний рівень наших студентів/ок та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.