Збірник статей за матеріалами доповідей під час роботи Міжнародного зимового семінару «Perspectives of World Literature and Comparative Cultural Studies 2023-2024» (19 грудня 2023 р. – 30 січня 2024 р.)

14.10.2024 | 19:39

Збірник статей

за матеріалами доповідей під час роботи Міжнародного зимового семінару

«Perspectives of World Literature and Comparative Cultural Studies 2023-2024»

(19 грудня 2023 р. – 30 січня 2024 р.)

За матеріалами доповідей викладачів і студентів, учасників уже традиційного зимового наукового семінару «Perspectives of World Literature and Comparative Cultural Studies 2023-2024» (Saitama University (Японія), Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Львівський національний університет імені Івана Франка) укладений збірник. Виголошені впродовж п’яти засідань доповіді, проведені дискусії засвідчили велике зацікавлення студентів традиціями, історією, культурою, літературою Японії та України.

Організатори семінарів – Dean & Professor Susumu Nonaka (Saitama University), професор, завідувач кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Ольга Ніколенко, професор, завідувач кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка Лідія Мацевко-Бекерська.

Збірник доповідей виданий у ВЦ «Академія», його рецензентами стали професор Сінітьї Мурата і професор Олена Кобзар. Упорядницею збірника є Катерина Ніколенко, аспірантка кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка.

Академічна співпраця університетів України та Японії триває.