Зустріч Акселя Гаске з викладачами кафедри французької та іспанської філологій

11.05.2023 | 19:00

Сьогодні, 11 травня, викладачі кафедри французької та іспанської філологій мали чудову нагоду поспілкуватися з цікавою людиною та великим патріотом України, професором Акселем Гаске з університету Клермон-Овернь (Франція). Пан професор поділився своїми надзвичайними враженнями від Львова, Львівського університету, а також оцінив високий рівень студентів кафедри, з якими познайомився під час читання лекцій. Володіючи французькою та іспанською мовами, професор Гаске, після розмови із завідувачкою кафедри п.Зоряною Піскозуб, мав можливість поспілкуватися з викладачами обидвох філологій кафедри. Впевнений у нашій Перемозі та дуже позивно налаштований, пан Аксель Гаске пообіцяв повернутися до нашого університету з новими цікавими професійними проектами.