Зустріч представників кафедри з керівництвом Федерації Обмінів Франція-Україна (FEFU)

20.03.2023 | 20:00

15 березня 2023 року відбулася традиційна робоча онлайн зустріч керівництва Федерації Обмінів Франція-Україна (FEFU) із завідувачкою кафедри французької та іспанської філологій Зоряною Піскозуб та координаторкою міжнародної співпраці кафедри Ганною Кость. На зустрічі Федерація обмінів була представлена Жаком Форжероном – її президентом, а також відповідальними за різні напрями співпраці Тома Гроньє, Роже Вовком, Паскаль Балявендер та іншими. В ході зустрічі були окреслені основні напрямки співпраці на найближчий час, проаналізовано основні види стажувань, які пропонуються Федерацією для наших студентів, обговорені питання ще тіснішої взаємодії кафедри із ФОФУ, а також була розглянута можливість співпраці наших студентів з іноземними лекторами. Французька сторона високо оцінила рівень володіння мовою нашими студентами, які відвідували Францію в рамках співробітництва. Заплановано низку зустрічей керівництва Федерації Обмінів Франція-Україна із студентами французької філології та студентами інших факультетів, які вивчають французьку мову.