Зустріч студентів 3 курсу французької філології з роботодавцями

20.09.2024 | 17:29

Повним ходом йде третій тиждень навчання і викладачі та студенти активно включилися в роботу. Насичені та цікаві пари, оновлені відповідно до сучасних вимог вибіркові дисципліни, які доповнюють нормативні дисципліни, все це надає нашим студентам можливість впевнено почувати себе на сучасному ринку праці. Але є ще один важливий для студентів елемент, необхідний для їх майбутнього працевлаштування. Йдеться про зустріч із роботодавцями. Нещодавно, представники компанії devabit, яка тісно співпрацює з кафедрою, завітали до студентів 3 курсу французької філології, щоб розповісти про вакансії компанії та вимоги до претендентів на посади. Наших студентів поінформували про вимоги сучасних роботодавців до потенційного працівника. Головне – це бажання працювати та самовдосконалюватися. А ще дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, вміння працювати в команді, професіоналізм та здатність до навчання. Студенти отримали цінний досвід спілкування з потенційним роботодавцем та поради щодо поведінки на співбесіді, яка допоможе випускникам вирішити питання працевлаштування. Роботодавець готовий у діалозі розвивати та навчати фахівців, які після закінчення навчання вже будуть адаптовані до робочого процесу, роботи в команді та з розвиненими лідерськими якостями і відповідальністю. Дякуємо компанії devabit за співпрацю та за навчання наших студентів під час проходження практики. І щирі слова подяки нашим воїнам Світла за можливість жити і працювати.