Зустріч студентів французької філології з доцентом Прикарпатського національного університету Біласом Андрієм Андрійовичем

16.05.2024 | 00:51

9 травня 2024 року відбулася зустріч студентів четвертого курсу бакалаврату, студентів першого курсу магістратури та викладачів кафедри французької та іспанської філологій з доцентом кафедри французької філології Прикарпатського національного університету Біласом Андрієм Андрійовичем, який представив презентацію на тему «Укладання двомовних словників: творчість чи рутина?». Вчений-мовознавець поділився досвідом щодо роботи над словниками (принципами об’єктивізації вибору лексем, створення картотеки, редагування словникових визначень). Андрій Андрійович наголосив на тому, що словник стає інструментом не тільки пізнання іноземної мови, але й засобом збагачення рідної української мови, стимулом розкриття багатства та різноманітності її вокабуляру. Зустріч минула у приємній та дружній атмосфері. Висловлюємо велику вдячність Біласу Андрію Андрійовичу за те, що збагатив своїм виступом програму Фестивалю науки 2024 у ЛНУ імені Івана Франка. Сподіваємося на продовження співпраці між обома нашими кафедрами.