Зустріч студентів з представниками Федерації Обмінів Франція-Україна

28.04.2023 | 16:00

25 квітня студенти другого та третього курсів відділу французької філології мали чудову нагоду пройти II етап відбору для літнього та осіннього (педагогічного) стажувань у Франції. Були запрошені також студенти неспеціальних факультетів, які вивчають французьку мову, зокрема Наталія Батенчук, студентка факультету електроніки. Співбесіду проводили представники Федерації обмінів Франція-Україна, яка вже понад 13 років співпрацює з Львівським національним університетом імені Івана Франка в рамках угоди. Були присутні також завідувачка кафедри доцент Зоряна Піскозуб та відповідальна за міжнародну співпрацю доцент Ганна Кость. Співбесіда пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері. Французька сторона високо оцінила знання наших студентів, більшість з яких почали вивчати французьку мову лише в університеті, проте, як було зазначено, зробили суттєвий прогрес у володінні мовою. Бажаємо нашим студентам гарного та цікавого стажування, а також гідно представити Україну та наш університет у Франції!