Зустріч викладачів іспанської мови

18.04.2021 | 12:13

Викладачі іспанської мови кафедри французької філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Маєвська та Оксана Кушнір взяли участь у ХІ Зустрічі викладачів іспанської мови Республіки Польща (XI Encuentro de profesores ELE de Polonia), організованій Посольством Королівства Іспанії в Польщі, Інститутом Сервантеса, Обласною адміністрацією Кастилії і Леон та за підтримки міських рад Саламанки та Вальядоліда.

Дидактичний курс тривав чотири дні (14-17 квітня 2021) і проходив у форматі онлайн на каналі YouTube (14-15 квітня) та на платформі Zoom (16-17 квітня). Програма курсу складалася з 9 вебінарів, присвячених сучасним засобам і підходам у викладанні іспанської мови та ролі когнітивного розвитку у процесі викладання і вивчення іноземних мов. У цій зустрічі мали змогу взяти участь більше 200 учасників із різних країн світу, а саме: Польща, Україна, Іспанія, Туреччина, Португалія, Філіппіни, Бразилія, Аргентина, Ірландія та інші.