ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ  СТУДЕНТІВ  ПЕРШОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА”

18.09.2020 | 16:17
ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА”
ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ !
21 вересня 2020 р., у ПОНЕДІЛОК, о 20 годині кафедра англійської філології запрошує батьків наших першокурсників на зустріч з кураторами мовних груп, усіма викладачами першого курсу, завідувачем кафедри англійської філології, в.о. декана та заст. декана факультету іноземних мов, методистами.
Як і щороку, ми хочемо привітати БАТЬКІВ. Проте цьогоріч – в іншому форматі. Приєднуйтеся у ZOOM-i, можна без іменної реєстрації. Ваша присутність як батьків наших студентів дуже бажана, ми відкриті до усіх  запитань і побоювань. Ви побачите викладачів та почуєте про нашу цікаву програму.
ПИТАННЯ, ВІДПОВІДІ, ЗАУВАЖЕННЯ, ПОЯСНЕННЯ, ПЕРЕВАГИ, ВИКЛИКИ, САМОАНАЛІЗ, ПЕРСПЕКТИВИ, ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ, ІНТЕРАКТИВНІСТЬ, ІНКЛЮЗИВНІСТЬ, ДОПОМОГА НОСІЇВ МОВИ, ЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА РОДИНИ СТУДЕНТОВІ АНГЛІСТИКИ, МАЙБУТНІ ПРОФЕСІЇ ВАШИХ ДІТЕЙ ЗАВДЯКИ НАШІЙ КАФЕДРІ ТОЩО.
За потреби будуть дві сесії поспіль. Телефонуйте, якщо не вистачить місця приєднатися.
Посилання на зустріч буде надіслано усім студентам через старост мовних груп до 20 вересня 2020 р.
Тел. для довідок 099 411 30 61
english_philology@ ukr.net
GOOD LUCK TO ALL OUR STUDENTS AND THEIR PARENTS !!!!!