Звіт доцента кафедри світової літератури Кушнір І. Б. про стажування за програмою BELC HIVER 2024

08.03.2024 | 20:09

Доцент кафедри світової літератури Ірина Богданівна Кушнір з 12 лютого по 8 березня 2024 р. пройшла в онлайн-форматі стажування для викладачів французької мови за програмою BELC HIVER 2024, що дало можливість ознайомитися з новими цифровими платформами та засобами для сприяння розвитку усного мовлення студентів на прикладі використання подкастів, реклами, театрального мистецтва, творчого письма, літератури і гри. Місячне стажування містило теоретичну (презентації пані Ізабель Корбо та ін.) і практичну складові, як-от авторську розробку завдань з урахуванням специфіки рідної мови студента й застосування набутих теоретичних знань під керівництвом пана Франсуа Блонделя в модулі «CV 1508 Animer des activités orales en classe de FLE pour un cours en présence et à distance». Здобуті навички стануть у нагоді для урізноманітнення завдань, що сприятимуть покращенню розвитку мовлення студентів на основі роботи з текстом на практичних заняттях з національної літератури. Стажування стало можливістю обміну досвідом з викладачами різних країн, що є надзвичайно ефективним для професійного розвитку. Ірина Богданівна Кушнір висловлює вдячність за організацію заходу France Education National, BELC France, Альянс Франсез у Львові та директорці пані Наталії Гоц.