Звіт про засідання студентського літературного наукового гуртка «PLEYADA-2» у вересні 2024 р.

18.09.2024 | 20:19

У вересні 2024 р. ми зібралися, щоб у формі вікторини обговорити персонажа всесвітньовідомих коміксів – Бетмена. Студентка-магістрантка С. Юхновська підготувала цікаві запитання літературної вікторини. За результатами вікторини перше місце здобули Р. Харитонов і П. Коржик, на другому місці – К. Поліщук, Д. Долгієр, К. Палош і Т. Коба. На третьому місці – К. Саєнко та І. Б. Кушнір. Учасники гуртка і керівник доц. І. Б. Кушнір обговорили плани на перший семестр 2024/2025 н. р., а саме: ми готуємо наукові доповіді для участі у студентській науковій конференції (К. Саєнко і К. Палош), продовжуємо роботу над п’ятим випуском «Літературного Журналу» та плануємо відвідати виставу «Марія Стюарт».

Запрошуємо долучатися до наступних засідань гуртка!

Дуже смачний тортик із зображенням Бетмена)