Звіт за результатами внутрішньокафедрального опитування студентів-магістрантів кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура щодо якості освітніх послуг

05.06.2023 | 11:14

До Вашої уваги звіт за результатми опитування студентів-магістрантів кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура факультету іноземних мов.

В опитуванні взяло участь 55% студентів-магістрантів, 1го року навчання на ОП Переклад (англійська та друга іноземні мови) 2022-2023 н. р.

Студенти вдповідали на питання щодо актуальностіОП у світлі найновіших тенденцій розвитку галузі перекладознавства, навчальних дисциплін, індивідуальної освітньої траєкторії, методів навчання та оцінювання, обсягіва практики, побажань щодо гостьових лекцій та майстер-класів та інші.

Завантажити звіт  Результати опитування студентів-магістрантів