День відкритих дверей у Львівському національному університеті імені Івана Франка

09.02.2019 | 22:13

9.02.2019 факультет іноземних мов взяв участь у Дні відкритих дверей Львівського національного університету імені Івана Франка. Після надзвичайно цікавої програми в Актовій залі Університету за участю ректора В. П. Мельника та відповідального секретаря Приймальної комісії В. Ф. Гукалюка, майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з деканом факультету В. Т. Сулимом, заступником декана з міжнародної співпраці О. М. Іващишин, головою студентського профбюро Н. Поліщуком, а також студентами В. Пікою та Й. Гарайдою.

Окрім того, усі бажаючі змогли переглянули PowerPoint презентації про можливості навчання на факультеті, нову концепцію викладання іноземних мов та міжнародну співпрацю викладачів і студентів з зарубіжними партнерами. На завершення заходу перед майбутніми абітурієнтами виступили випускники факультету директор агенції “Інтерпереклад” О. Л. Шаповал та маркетинг-менеджер агенції “Маріната” О. В. Ільницька. День відкритих дверей пройшов у дружній атмосфері, яка приємно вразила усіх присутніх величезною кількістю бажаючих навчатись на факультеті іноземних мов.