Розклад групи Інп21 (2-й семестр)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

ДеньПочаток і кінецьПроводитьсяАудиторія(ї)ПредметТипВикладач(і)
Понеділок08:30 - 09:50щотижня242, 242a, 407, 413, 418, 429Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Пилипчук (Ерстенюк) Олена Михайлівна
10:10 - 11:30по чисельнику405Політологія (другий потік)лекціяЛитвин Віталій Сергійович
по знаменнику420Політологія (другий потік)практичнаЛитвин Віталій Сергійович, Осадчук Ігор
11:50 - 13:10щотижня242, 242a, 429, 432, 433, 55, г314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
Вівторок08:30 - 09:50щотижня311Етика і естетикалекціяФльорко Лілія
405Історія європейського мистецтвалекціяЖишкович Володимир Іванович
10:10 - 11:30по чисельнику405Історія української культурилекціяВаськів Андрій
по знаменнику418Історія української культурипрактичнаГалуйко Роман, Бойко І. М.
11:50 - 13:10по чисельникуг314Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
Середа08:30 - 09:50щотижня405Історія світової літератури (Інп)лекціяБандровська Ольга Трохимівна
10:10 - 11:30щотижня405Лексикологія (англо-український переклад)лекціяАндрейчук Надія Іванівна
11:50 - 13:10щотижня241, 242, 242a, 422, г314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
13:30 - 14:50по чисельнику403, 407a, 408, 409, 410, г314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
по знаменнику402, 407a, 408, 409, 410, 426Друга іноземна мова (англо-український переклад)практичнаПаламар Наталя Ігорівна, Пилипчук (Ерстенюк) Олена Михайлівна
Четвер10:10 - 11:30щотижня241, 410, 429, 432, 55, г314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
11:50 - 13:10щотижня242, 242a, 401, 402, 403, г314, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
13:30 - 14:50по чисельнику420, 421, г315Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
по знаменнику405Українська мовапрактичнаХібеба Наталія
15:05 - 16:25по чисельнику420Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна
по знаменнику420Лексикологія (англо-український переклад)практичнаАндрейчук Надія Іванівна
П'ятниця08:30 - 09:50по чисельнику418Філософія (третій потік)практичнаБоднар Володимир Михайлович
по знаменнику405Філософія (третій потік)лекціяЛущ Уляна Ігорівна
10:10 - 11:30по чисельнику55Лексикологія (англо-український переклад)практичнаАндрейчук Надія Іванівна
по знаменнику401, 55Перша іноземна мова (англо-український переклад)практичнаФедів Оксана Євгенівна, Олексин Ольга Зеновіївна